جمعه 21 خرداد ماه – ساعت 18:30 – آفریقای جنوبی و مکزیک
جمعه 21 خرداد ماه – ساعت 23:00 – اوروگوئه و فرانسه
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 16:00 – کره جنوبی و یونان
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 18:30 – آرژانتین و نیجریه
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 23:00 – انگلیس و آمریکا
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 16:00 – الجزایر و اسلوونی
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 18:30 – صربستان و غنا
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 23:00 – آلمان و استرالیا
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 16:00 – هلند و دانمارک
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 18:30 – ژاپن و کامرون
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 23:00 – ایتالیا و پاراگوئه
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 16:00 – نیوزلند و اسلواکی
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 18:30 – ساحل عاج و پرتغال
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 23:00 – برزیل و کره شمالی
چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت 16:00 – هندوراس و شیلی
جمعه 21 خرداد ماه – ساعت 18:30 – آفریقای جنوبی و مکزیک
جمعه 21 خرداد ماه – ساعت 23:00 – اوروگوئه و فرانسه
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 16:00 – کره جنوبی و یونان
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 18:30 – آرژانتین و نیجریه
شنبه 22 خرداد ماه – ساعت 23:00 – انگلیس و آمریکا
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 16:00 – الجزایر و اسلوونی
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 18:30 – صربستان و غنا
یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت 23:00 – آلمان و استرالیا
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 16:00 – هلند و دانمارک
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 18:30 – ژاپن و کامرون
دوشنبه 24 خرداد ماه – ساعت 23:00 – ایتالیا و پاراگوئه
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 16:00 – نیوزلند و اسلواکی
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 18:30 – ساحل عاج و پرتغال
سه شنبه 25 خرداد ماه – ساعت 23:00 – برزیل و کره شمالی
چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت 16:00 – هندوراس و شیلی
چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت 18:30 – اسپانیا و سوئیس
چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت 23:00 – آفریقای جنوبی و اروگوئه
پنجشنبه 27 خرداد ماه – ساعت 16:00 – آرژانتین و کره جنوبی
پنجشنبه 27 خرداد ماه – ساعت 18:300 – یونان و نیجریه
پنجشنبه 27 خرداد ماه – ساعت 23:00 – فرانسه و مکزیک
جمعه 28 خرداد ماه – ساعت 16:00 – آلمان و صربستان
جمعه 28 خرداد ماه – ساعت 18:30 – اسلوانی و آمریکا
جمعه 28 خرداد ماه – ساعت 23:00 – انگلیس و الجزایر
شنبه 29 خرداد ماه – ساعت 16:00 – هلند و ژاپن
شنبه 29 خرداد ماه – ساعت 18:30 – غنا و استرالیا
شنبه 29 خرداد ماه – ساعت 23:00 – کامرون و دانمارک
یکشنبه 30 خرداد ماه - ساعت 16:00 – اسلواکی و پاراگوئه
یکشنبه 30 خرداد ماه – ساعت 18:30 – ایتالیا و نیوزلند
یکشنبه 30 خرداد ماه – ساعت 23:00- برزیل و ساحل عاج
دوشنبه 31 خرداد ماه – ساعت 16:00 – پرتغال و کره شمالی
دوشنبه 31 خرداد ماه – ساعت 18:30 – شیلی و سوئیس
دوشنبه 31 خرداد ماه – ساعت 23:00 – اسپانیا و هوندراس
سه شنبه اول تیر ماه – ساعت 18:30– مکزیک و اروگوئه
سه شنبه اول تیر ماه – ساعت 18:30 – فرانسه و آفریقای جنوبی
سه شنبه اول تیر ماه – ساعت 23:00 – نیجریه و کره جنوبی
سه شنبه اول تیر ماه – ساعت 23:00 – یونان و آرژانتین
چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت 18:30 – اسلونی و انگلیس
چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت 18:30 – آمریکا و الجزایر
چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت 23:00 – غنا و آلمان
چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت 23:00 – استرالیا و صربستان
پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت 18:30 – اسلواکی و ایتالیا
پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت 18:30 – پاراگوئه و نیوزلند
پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت 23:00 – دانمارک و ژاپن
پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت 23:00 – کامرون و هلند
جمعه 4 تیر ماه – ساعت 18:30 – پرتغال و برزیل
جمعه 4 تیر ماه – ساعت 18:30 – کره شمالی و ساحل عاج
جمعه 4 تیر ماه – ساعت 23:00 – شیلی و اسپانیا
جمعه 4 تیر ماه – ساعت 23:00 – سوئیس و هندوارس
- مسابقات یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی
شنبه 5 تیر ماه – ساعت 18:30 – اول گروه A و دوم گروه B
شنبه 5 تیر ماه – ساعت 23:00 – اول گروه C و دوم گروه D
یکشنبه 6 تیر ماه – ساعت 18:30 – اول گروه D و دوم گروه C
یکشنبه 6 تیر ماه – ساعت 23:00 - اول گروه B و دوم گروه A
دوشنبه 7 تیر ماه – ساعت 18:30 – اول گروه E و دوم گروه F
دوشنبه 7 تیر ماه – ساعت 23:00 – اول گروه G و دوم گروه H
سه شنبه 8 تیر ماه – ساعت 18:30 – اول گروه F و دوم گروه E
سه شنبه 8 تیر ماه – ساعت 23:00 – اول گروه H و دوم گروه G
جمعه 11 تیر ماه – ساعت 18:30 – برندگان مسابقات 53 و 54
جمعه 11 تیر ماه – ساعت 23:00 – برندگان مسابقات 49 و 50
شنبه 12 تیر ماه – ساعت 18:30 – برندگان مسابقات 51 و 52
شنبه 12 تیر ماه – ساعت 23:00 – برندگان مسابقات 55 و 56
- مسابقات نیمه نهایی جام جهانی فوتبال 2010
سه شنبه 15 تیر ماه – ساعت 23:00 – برندگان مسابقات 57 و 58
چهارشنبه 16 تیر ماه – ساعت 23:00 – برندگان مسابقات 59 و 60
- مسابقات رده بندی جام جهانی فوتبال 2010
شنبه 19 تیر ماه – ساعت 23:00 – بازندگان مسابقات 61 و 62
- مسابقات فینال جام جهانی فوتبال 2010
یکشنبه 20 تیر ماه – ساعت 23:00 – برندگان مسابقات 61 و 62