X
تبلیغات
رایتل

پرسپولیس همیشه پیروز

باشگاه پرسپولیس یک باشگاه بزرگ و پر تماشاچی در سطح کشور است

درباره وبلاگ

لوگوی وبلاگ

نویسندگان

آمار سایت

تعداد بازدیدکنندگان : 12724

برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال ‌2010 آفریقای جنوبی عبار

جمعه ‌21 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – آفریقای جنوبی و مکزیک

جمعه ‌21 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – اوروگوئه و فرانسه

شنبه 22 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – کره جنوبی و یونان

شنبه 22 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – آرژانتین و نیجریه

شنبه ‌22 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – انگلیس و آمریکا

یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – الجزایر و اسلوونی

یکشنبه ‌23 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – صربستان و غنا

یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – آلمان و استرالیا

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – هلند و دانمارک

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – ژاپن و کامرون

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – ایتالیا و پاراگوئه

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – نیوزلند و اسلواکی

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – ساحل عاج و پرتغال

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – برزیل و کره شمالی

چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – هندوراس و شیلی

جمعه ‌21 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – آفریقای جنوبی و مکزیک

جمعه ‌21 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – اوروگوئه و فرانسه

شنبه 22 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – کره جنوبی و یونان

شنبه 22 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – آرژانتین و نیجریه

شنبه ‌22 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – انگلیس و آمریکا

یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – الجزایر و اسلوونی

یکشنبه ‌23 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – صربستان و غنا

یکشنبه 23 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – آلمان و استرالیا

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – هلند و دانمارک

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – ژاپن و کامرون

دوشنبه ‌24 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – ایتالیا و پاراگوئه

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – نیوزلند و اسلواکی

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – ساحل عاج و پرتغال

سه شنبه ‌25 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – برزیل و کره شمالی

چهارشنبه 26 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – هندوراس و شیلی

چهارشنبه ‌26 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – اسپانیا و سوئیس

چهارشنبه ‌26 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – آفریقای جنوبی و اروگوئه

پنجشنبه ‌27 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – آرژانتین و کره جنوبی

پنجشنبه 27 خرداد ماه – ساعت ‌18:300 – یونان و نیجریه

پنجشنبه ‌27 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – فرانسه و مکزیک

جمعه ‌28 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – آلمان و صربستان

جمعه ‌28 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – اسلوانی و آمریکا

جمعه ‌28 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – انگلیس و الجزایر

شنبه 29 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – هلند و ژاپن

شنبه ‌29 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – غنا و استرالیا

شنبه ‌29 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – کامرون و دانمارک

یکشنبه ‌30 خرداد ماه - ساعت ‌16:00 – اسلواکی و پاراگوئه

یکشنبه ‌30 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – ایتالیا و نیوزلند

یکشنبه 30 خرداد ماه – ساعت ‌23:00- برزیل و ساحل عاج

دوشنبه ‌31 خرداد ماه – ساعت ‌16:00 – پرتغال و کره شمالی

دوشنبه ‌31 خرداد ماه – ساعت ‌18:30 – شیلی و سوئیس

دوشنبه ‌31 خرداد ماه – ساعت ‌23:00 – اسپانیا و هوندراس

سه شنبه ‌اول تیر ماه – ساعت ‌18:30– مکزیک و اروگوئه

سه شنبه ‌اول تیر ماه – ساعت ‌18:30 – فرانسه و آفریقای جنوبی

سه شنبه ‌اول تیر ماه – ساعت ‌23:00 – نیجریه و کره جنوبی

سه شنبه ‌اول تیر ماه – ساعت ‌23:00 – یونان و آرژانتین

چهارشنبه ‌2 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اسلونی و انگلیس

چهارشنبه ‌2 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – آمریکا و الجزایر

چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – غنا و آلمان

چهارشنبه 2 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – استرالیا و صربستان

پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اسلواکی و ایتالیا

پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – پاراگوئه و نیوزلند

پنجشنبه 3 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – دانمارک و ژاپن

پنجشنبه ‌3 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – کامرون و هلند

جمعه ‌4 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – پرتغال و برزیل

جمعه 4 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – کره شمالی و ساحل عاج

جمعه ‌4 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – شیلی و اسپانیا

جمعه ‌4 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – سوئیس و هندوارس

- مسابقات یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال ‌2010 آفریقای جنوبی

شنبه ‌5 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اول گروه A و دوم گروه B

شنبه ‌5 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – اول گروه C و دوم گروه D

یکشنبه ‌6 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اول گروه D و دوم گروه C

یکشنبه 6 تیر ماه – ساعت ‌23:00 - اول گروه B و دوم گروه A

دوشنبه 7 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اول گروه E و دوم گروه F

دوشنبه ‌7 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – اول گروه G و دوم گروه H

سه شنبه ‌8 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – اول گروه F و دوم گروه E

سه شنبه ‌8 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – اول گروه H و دوم گروه G

جمعه 11 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – برندگان مسابقات ‌53 و ‌54

جمعه ‌11 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – برندگان مسابقات ‌49 و ‌50

شنبه ‌12 تیر ماه – ساعت ‌18:30 – برندگان مسابقات ‌51 و ‌52

شنبه ‌12 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – برندگان مسابقات ‌55 و ‌56

- مسابقات نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ‌2010

سه شنبه ‌15 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – برندگان مسابقات ‌57 و ‌58

چهارشنبه ‌16 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – برندگان مسابقات ‌59 و ‌60

- مسابقات رده بندی جام جهانی فوتبال ‌2010

شنبه ‌19 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – بازندگان مسابقات ‌61 و ‌62

- مسابقات فینال جام جهانی فوتبال ‌2010

یکشنبه ‌20 تیر ماه – ساعت ‌23:00 – برندگان مسابقات ‌61 و ‌62